розвинений так, що з іграшкою до 3+ йому грати вже нудно, купуйте йому товари, призначені для дітей старше.
Важливо! Тільки обов’язково грайте разом, щоб малюк був під наглядом і не потягнув в рот або ніс дрібні деталі, від чого і застерігають виробники, вказуючи рекомендований вік.
в тому випадку, якщо розвиток відбувається своєчасно, не беріть занадто складні іграшки та конструктори для дитини в 2 роки.
Він щосили намагається пізнавати світ і буде засмучений, що у нього не виходить з неї грати, почне нервувати. Це призведе до того, що він потім взагалі ні з одним предметом контактувати не стане. Розвиток зупиниться.
Читайте також Як реагувати на дитячі сльози
Багатьом складно побачити грань, коли пора брати іграшки складніше, а коли варто дотримуватися рекомендацій, зазначені на коробці. Зверніть увагу на критерії:
- розмір деталей.
- гігієна.
- травмоопасность.
- складність складання.
Отже, конструктор для маленьких дітей повинен складатися з великих деталей, щоб вони не змогли їх проковтнути.
Малюки, досліджуючи світ, пробують все на зуб, дрібна фігурка застрягне в стравоході і заподіє багато болю маленькій людині. До того ж, він поки що не здатний маніпулювати маленькими деталями.
Читайте корисну статтю Як відучити дитину брати все в рот
Вибираючи конструктор, зверніть увагу на його поверхню. Якщо вона шорстка, пориста, значить, в ньому будуть накопичуватися бруд і бактерії, їх складно мити.
Важливо! Віддавайте перевагу предметам з рівною поверхнею.
так само, зверніть увагу, чи не використовував виробник шкідливі добавки в процесі виробництва товару. На упаковці має бути вказано, що він не токсичний і гіпоалергенний.
Розгляньте іграшку на предмет травмоопасності: повинні бути відсутні гострі краї, відколи, інші дефекти.
Якщо в наборі є тонкі, довгастої форми деталі, їх дитина легко засуне в ніс або вухо.
Читайте також корисну статтю Безпека дітей вдома
Ну, і останній критерій, не беріть складний конструктор, на який у малюка не вистачить посидючості, терпіння і фантазії. Деяких батьків більше турбує питання про матеріал конструктора, а не ступеня складності.
На замітку! Ідеальними вважають пластмасові деталі, якщо вони якісні і екологічні. Вони легкі, їх просто мити і кольору їх яскраві, що привертає увагу дитини.
Конструктор з дерева натуральний, міцний, але його деталі важкі. До того ж, він представляє хорошу середу для розмноження бактерій і його погано мити.
М’які конструктори легкі, але швидко рвуться.
Вибирайте набір, в якому будуть деталі від 3 до 5 яскравих кольорів.
Таким чином, конструктор — улюблена іграшка дітей від 2 років. Він повинен бути безпечним, нетоксичним, яскравим. У цьому віці вибирайте набори з великими деталями. Поступово вони будуть ставати дрібніше.
Щасливого материнства!
Читайте також:
- Дитина не говорить в 2 роки
- Скільки повинна спати дитина в 2 роки?
- дитина боїться какати
сливи, властивостей, корисних, какаду