ВІН є чистимо порошком Крохмаль, Який вітягується з кукурудзяну зерен Шляхом відалення всех зовнішніх вісівок та зародків, залішаючі багатий Крохмалем ендосперм.
На кухні ВІН має безліч ЗАСТОСУВАННЯ. Коли крохмаль нагрівається, ВІН дуже добре вбірає воду. Тому его найчастіше Використовують в якості згущувача для крему, рагу, супів и підлів.
кукурудзяну крохмаль такоже часто віддають предпочтение люди з целіакію, оскількі его отримуються з кукурудзи (а не з пшениці), что Робить его Безглютенові.
Однако кукурудзяний крохмаль — НЕ єдиний інгредієнт, Який можна використовуват в якості згущувача. У Цій статті розглядаються інгредієнті, Які ви можете використовуват вместо него.
![Чим можна замініті кукурудзяний крохмаль в рецептах? Чим можна замініті кукурудзяний крохмаль в рецептах?](https://kedr.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/1623920633_Chem-mozhno-zamenit-kukuruznyiy-krahmal-v-receptah.jpg)
1. Пшеничне борошно
Пшеничне борошно віробляється Шляхом подрібнення пшениці в дрібний порошок.
На Відміну Від кукурудзяну Крохмаль, пшеничне борошно містіть білок и клітковіну, а такоже крохмаль. Це означає, что кукурудзяний крохмаль можна замініті на борошно, но для Досягнення того ж ефект вам буде нужно більша ее Кількість.
Як правило, для згущення рекомендується використовуват в два рази больше білої муки, чем кукурудзяну Крохмаль. Отже, если вам потрібна 1 столова ложка кукурудзяну Крохмаль, використову 2 столові ложки білого борошна.
коричневого и цільнозерновіх борошно містять более клітковіні, чем біле борошно, тому, хоча можна спробуваті згущуваті цієї борошно, щоб отріматі тієї ж результат, вам, ймовірно, Знадоби набагато більша ее Кількість.
Щоб згущуваті страви Пшеничний борошно, спочатку змішайте ее з невелика кількістю холодної води до Утворення пасти. Це запобіжіть зліпання и Утворення грудок, коли ви додасть ее в рецепт.
Если ві вікорістовуєте пшеничне борошно в якості замінніка кукурудзяну Крохмаль, памятаю, что вона містіть глютен, тому вона НЕ Підходить для людей з целіакію.
Резюме:
Пшеничне борошно — це Швидко і простий Замінник кукурудзяну Крохмаль. Для Досягнення найкращих результатів рекомендується використовуват в два рази больше борошна, чем кукурудзяну Крохмаль.
2. аррорут
аррорут — це крохмалистості борошно, получил з коренів ростуть в тропіках рослин роду Маранта.
Щоб сделать аррорут, коріння рослин сушать, а потім подрібнюють в дрібний порошок, Який можна використовуват в якості згущувача при пріготуванні їжі.
Деякі люди вважають за краще кукурудзяну Крохмаль аррорут, тому что ВІН містіть более клітковіні (1, 2).
при змішуванні з водою ВІН кож утворює прозорий гель, тому відмінно Підходить для загущення Прозоров рідін (3).
для Отримання аналогічніх результатів рекомендується використовуват в два рази больше аррорута, чем кукурудзяну Крохмаль. Аррорут такоже НЕ містіть глютену, тому Підходить для людей, Які НЕ їдять глютен.
Резюме:
Борошно з арроуроута — це безглютеновий Замінник кукурудзяну Крохмаль. Вам слід використовуват в два рази больше аррорута, чем кукурудзяну Крохмаль.
3. Картопляну крохмаль
Картопляну крохмаль — ще один Замінник кукурудзяну Крохмаль. Его роблять Шляхом подрібнення картоплі, щоб вівільніті містіться в ньом крохмаль, а потім вісушування его в порошок.
Як и аррорут, картопляний крохмаль НЕ містіть глютену. Однако це рафінованій крохмаль, а це означає, что в ньом много вуглеводів и дуже мало жиру або Білка.
Як и інші бульбові и кореневі крохмалі, картопляний крохмаль має Досить мякий смак, тому ВІН НЕ додасть небажаним смаку вашим рецептами.
Ви повінні замініті кукурудзяний крохмаль картопляний в співвідношенні 1: 1. Це означає, что, если вашим рецептом нужно 1 столова ложка кукурудзяну Крохмаль, замініть ее на 1 столову ложку Картопляну крохмаль.
Такоже Варто відзначіті, что много кухарі рекомендуються додаваті коренеплідні або бульбові крохмалі, Такі як картопляний або аррорут, пізніше в процесі Приготування.
Це пов’язано з тім, что смороду вбірають воду и загустевают набагато швидше, чем крохмалі на зерновій Основі. Занадто довгий нагрівання їх Повністю зруйнує, в результате чого смороду втратять свои загущаючі Властивості.
Резюме:
Картопляну крохмаль — Відмінна заміна кукурудзяну Крохмаль, тому что ВІН має Слабко віражені смак и не містіть глютену.
4. Тапіока
Тапіока — це перероблений Крохмальний продукт, вітягнутій з маніока, коренеплоди, Який зустрічається по всій Південній Амеріці.
ЙОГО отримуються Шляхом подрібнення коренів маніока до стану кашки и фільтрують їх багато Крохмалем рідина, яка потім сушитися в борошно тапиока.
Однако деякі рослини маніоку містять ціанід, тому маніоку та патенти спочатку обробіті, щоб Забезпечити ее БЕЗПЕКУ (4).
Тапіока можна купити у виде борошна або пластівців, и вона такоже НЕ містіть глютену.
Більшість кухарів рекомендуються замініті 1 столову ложку кукурудзяний крохмаль на 2 столові ложки борошна тапиоки.
Резюме:
тапіока — це оброблена Крохмальний борошно, приготовлена з коренеплодів маніоку. Шкірні столову ложку кукурудзяний крохмаль ві повінні замініті примерно на 2 столових ложки борошна тапиоки.
5. рисових борошно
рисове борошно — це порошок з дрібно подрібненого рису. Его часто Використовують в азіатськіх культурах як інгредієнт в десертах, рісової Локшина або супах.
Вона НЕ містіть глютену, тому такоже популярна среди людей з целіакію в якості заміні звічайної пшенічної борошна.
рисове борошно такоже может віступаті в якості згущувача в рецептах, что Робить ее ефективного замінніком кукурудзяну Крохмаль.
кроме того, вона безбарвна при змішуванні з водою, тому может буті особливо корисна для загущення Прозоров рідін.
Як и у випадка з пшеничного борошна, рекомендується використовуват в два рази больше рисового борошна, чем кукурудзяну Крохмаль, щоб отріматі тієї ж результат.
ЇЇ можна використовуват з Гаряча чи холодною водою для Приготування пасти або в заправці, яка представляет собою суміш борошна и жиру.
Резюме:
рисове борошно при додаванні в рецепт безбарвна, тому ее можна використовуват для загущення Прозоров рідін. Для Отримання того ж результату використову вдвічі больше рисового борошна.
6. Мелені насіння льону
мелені насіння льону дуже добре вбірають рідіну и утворюють желе при змішуванні з водою.
Однако консістенція Мелень насіння льону может буті немного зернистою, На Відміну Від кукурудзяну Крохмаль.
проти насіння льону є відміннім Джерелом розчінної клітковіні, тому использование Мелень насіння льону вместо борошна может підвіщіті вміст клітковіні у Вашому блюді (5).
Если ві робіте блюдо більш густим, ви можете спробуваті замініті кукурудзяний крохмаль, змішавші 1 столову ложку Мелень насіння льону з 4 столовими ложками води. Це винне замініті примерно 2 столові ложки кукурудзяну Крохмаль.
Резюме:
Ви можете змішаті мелені насіння льону з водою и замініті ними кукурудзяний крохмаль. Однако ВІН может мати зернисту текстуру и не забезпечен такий же гладкості.
7. Глюкоманнан
Глюкоманнан — це розчинна клітковіна в форме порошку, что отримується з коренів рослини Аморфофаллус коньяк.
ВІН дуже абсорбує и при змішуванні з Гаряча водою утворює густу безбарвній гель без запаху.
Оскількі глюкоманнан є чистою клітковіну, ВІН НЕ містіть калорій и вуглеводів, что Робить его популярним замінніком кукурудзяну Крохмаль для людей, Які дотрімуються низкоуглеводную дієту.
ВІН кож є пребіотіків — це означає, что ВІН живити Корисні бактерії в кишечнику и может помочь вам підтрімуваті здоровя кишечника (6).
кроме того, недавній огляд показав, что споживання 3 грамів глюкоманнана в день может знізіті рівень холестерину ЛПНЩ (поганий) до 10% (7).
Однако навряд чи ви спожівете Стільки, если будете використовуват его в якості згущувача. Це повязано з тим, что его загущающих здатність набагато сільніше, чем у кукурудзяну Крохмаль, тому вам слід використовуват его набагато менше.
Більшість людей Використовують около чверті чайної ложки глюкоманнана на кожні 2 чайні ложки кукурудзяну Крохмаль.
ВІН загусає при Досить низьких температурах, тому Перш чем додаваті его в блюдо змішайте его з невелика кількістю холодної води, щоб ВІН НЕ зліпався при попаданні на гарячу рідіну.
Резюме:
Глюкоманнан — це розчинна клітковіна, яка загусає при нагріванні з водою. ВІН НЕ містіть вуглеводів и калорій, тому его часто вібірають люди, что дотрімуються низкоуглеводную дієту.
8. Лушпіння подорожника
лушпіння подорожника — ще одна розчинна клітковіна рослини походження, якові можна використовуват в якості згущувача.
Як и глюкоманнан, вона багата розчин клітковіною и містіть дуже мало вуглеводів.
В рецептах вам такоже Знадоби лишь невелика ее Кількість, тому почніть з половиною чайної ложки и поступово збільшуйте Кількість.
Резюме:
Лушпіння подорожника — це ще один тип розчінної клітковіні рослини походження. Спробуйте використовуват ее невелика Кількість вместо кукурудзяну Крохмаль для загущення.
9. ксантановий камедь
ксантанова камедь — це рослинна камедь, якові отримуються Шляхом ферментації цукрів с помощью бактерії Xanthomonas campestris (8).
В результате Вихід гель, Який потім сушитися и превращается в порошок, Який можна використовуват в кулінарії. Дуже невелика Кількість ксантанової камеді может згустіті велику Кількість Рідини (9).
Варто відзначіті, что при вжіванні у великих кількостях вона может віклікаті проблеми з травленням у Деяк людей (10).
Однако навряд чи ви будете втрачають ее у Великій кількості при вікорістанні в якості згущувача.
Рекомендується використовуват невелика Кількість ксантанової камеді и додаваті ее Повільно. Чи не використову Занадто багато, інакше рідина может стать немного слізової.
Резюме:
Ви можете замініті кукурудзяний крохмаль на таку ж Кількість ксантанової камеді як загуснік при пріготуванні їжі.
10. гуарова камідь
гуарова камідь такоже є рослини камеддю. Вона Зроблено з бобових культур, звання гуарову бобами.
Зовнішня оболонка бобів відаляється, а центральний крохмалистості ендосперм збірають, сушать и подрібнюють в порошок.
В ньом мало калорій и много розчінної клітковіні, что Робить его хорошим загустителем (11, 12).
Деякі люди вместо ксантанової камеді воліють використовуват гуарова камідь, оскількі вона зазвічай набагато дешевше.
Однако, як и ксантанова камедь, гуарова камедь є сильним загустителем. Почніть з невелікої кількості — около чверті чайної ложки — и Повільно збільшуйте до Отримання консістенції, яка вам подобається.
Резюме:
гуарова камідь містіть мало калорій и много розчінної клітковіні. Вона володіє хорошими загущающих властівостямі, тому почніть з невелікої кількості и поступово збільшуйте до Отримання потрібної консістенції.
11. Інші методи згущення
Кілька других методів такоже могут помочь вам сделать страви густішімі.
До них відносяться:
- Варка на повільному вогні : трівале Приготування їжі на більш Слабкий вогні поможет віпаруваті часть Рідини, что прізведе до більш густої консістенції.
- пюріровать овочі : пюре з овочів может сделать томатний соус більш густим и Додати более пожівніх Речовини.
- Сметана або грецький йогурт : Додавання їх в соус Зроби его більш Вершкова и густим.
Резюме:
Згустой соус можна и декількома іншімі методами, включаючі трівалу варіння на повільному вогні, Додавання пюріровать овочів и использование сметаною або грецького йогурту.
Підібємо підсумок
- Коли справа доходити до згущення крему, соусів, рагу и супів, існує безліч альтернатив кукурудзяну Крохмаль.
- Більш того, много хто з ціх загустіть Ялін володіють пожівнімі властівостямі, відміннімі від кукурудзяну Крохмаль, и могут ВІДПОВІДАТИ різнім дієтічнім перевага.
- Если ви хочете Додати в свои рецепти немного додаткової клітковіні, дотрімуєтеся нізьковуглеводній Дієти або у вас просто Закінчився кукурудзяний крохмаль, вам, Безумовно, слід Розглянуто Альтернативні загуснікі.